Efem Balata

kamyon balataları

HAKKIMIZDA

EFEM BALATA

Efem Balatacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2008 Yılında İstanbul - İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde endüstriyel amaçlı dokuma rulo balata üretmek üzere, sektörde yirmi yılı aşkın deneyimli ve uzman kadrosu ile kurulmuştur.

Firmamız kurulduğu andan itibaren sektördeki değişim ve ihtiyaçları yakından takip ederek üretim hattını sürekli geliştirmiş, otomotiv,denizcilik,enerji,iş makinaları, tarım,tekstil ve petrol sektörlerinde iç ve dış pazar taleplerinin tümüne cevap verebilecek konuma gelmiştir.

Firmamız şu anda disk fren balataları , dokuma rulo balataları (örgülü balata), pres balataları, dişli kavrama balataları ve endüstriyel amaçlı balatalar, kampana fren balataları ve debriyaj balatalarının üretimini gerçekleştirmekte olup her türlü talebi karşılamaya hazırdır.

Firmamızın sahip olduğu ECE R-90, TUV AUSTRIA İ S O 9001 : 2008 belgeleri ile uluslararası kalite standartlarında üretimine devam etmektedir.

Efem Balata, piyasa talepleri doğrultusunda, üretim hattında yeni yatırımlar yaparak, her geçen gün ürün yelpazesine yeni ürünler eklemektedir.

Firmamız her geçen gün artan ihracat ağı ile dünya pazarında yer almaktan gurur duymaktadır.

EFEM BALATA Disk fren balataları,kampana fren balataları,debriyaj balataları,rulo balatalar ve endüstriyel amaçlı balataların ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretimini yapmaktadır.

EFEM BALATA'da ISO 9001 kalite yönetim sistemi uygulanmaktadır.

EFEM BALATA'nın birinci önceliği kalite ve güvenlik olması sebebi ile bünyesinde bunları sağlayabilecek AR-GE laboratuarı oluşturulmuştur.

EFEM BALATA 'de ECR-90 regulasyonlarına uygun üretimler gerçekleştirilmektedir.